“Ti ishe e pamarrur vesh”, Vedati përplaset përsëri me Melisën

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/03/2023

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova,Vedati është përplasur sërisht me Melisën pasi që kjo e fundit ka ndërhyer,gjatë kohës që Artani po i bëntë një pyetje Vedatit.

Kjo gjë e shqetësoi Vedatin pasi që ai iu drejtua se “a je ndonjë asistente në Big Brother apo çfarë?”

Ndërkaq Melisa u shpreh se këto epitete nuk ndikojnë fare tek ajo.

“Epitetet e tua mua nuk më ndikojnë fare,mundohesh të ulësh njerëzit me epitete”.- ka thënë Melisa.

TË FUNDIT
2 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
8 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
10 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
10 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
11 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

2 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën
10 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
2 ditë
Albërije Hadergjonajt i ndodh e papritura në avion (FOTO)
10 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
2 ditë
“Do mbash mëkatin, a do bësh viktimën”, Xhensila i përgjigjet Besit: Në mundsh ta ruash arsyen
8 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ