“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

INA
INA

04/03/2024

Sara dhe Françeska u përfshinë mbrëmjen e djeshme në një debat të ashpër i cili mund të sjellë eleminimin e tyre nga shtëpia të martën.

Situata nisi për papastërti, nga disa akuza që Françeska ia hodhi modeles së njohur.

Pas gjithë kësaj, në shtëpi erdhi një ‘zarf i zi’, me anë të së cilit u mësua se anulohet televotimi i së martës.

Kjo duket ta ketë prekur Sarën, e cila tha se e di çfarë do të ndodhë, mbase edhe mund të largohet nga shtëpia.

Të njëjtën e ka ngushëlluar partneri i saj, Bardhi, derisa po qante me dënesë në oborr.

“Je nëna e fëmijëve të mi”, i është drejtuar në një moment reperi.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ