“Ti je pusetë e kësaj shoqërie”, agravon debati mes Julit dhe Gracianos

INA
INA

14/02/2024

Graciano duket se ja ka dedikuar ditën e sotme vetëm debateve në shtëpi.

Tonet e larta në debatin me Julin dhe gjuha e ashpër që ata po përdorin kundrejt njëri-tjetrit ka shkaktuar shqetësim tek banorët.

Debati arriti kulmin kur Graciano e akuzon Julin sikur ka dhunuar gruan e tij.

Ky i fundit e ofendon Gracianon duke e quajtur ‘pusetë të kësaj shoqërie’.

Juli: A je danez a je shqiptar?

Graciano: Nëse shqiptarët paskan rrahur gratë dhe e tregojnë nuk dua të jem shqiptar.

Juli: Kush ka rrahur gratë? Ti qenke nje pis ordiner, ti je një pusetë e kësaj shoqërie.

Graciano: Siç je ti. Unë jam arti shqiptar.

Juli: Ti je arti shqiptar? Ti je një djalë pis, një fundërrinë.

Graciano: Jam krenar që jam shqiptar dhe jam versioni më i mirë i shqiptarëve.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

heidi

Video/ Heidi shkrihet së qeshuri me mesazhin e fansit

INFO

NA NDIQ