“Ti që shan Kiarën, do ta pres kokën”, kush po kërcënon me jetë Bled Manen

Picture of INA
INA

04/08/2023

Bled Mane, në një ndër postimet e tij të shumta në rrjetet sociale, sot ka publikuar mesazhin e një ndjekësi.

Por ky mesazh nuk duket aspak normal. Ndjekësi, të cilin Bledi nuk ka nguruar t’i publokojë edhe emrin, e kërcënon me jetë gazetarin.

“Ti që shan Kiarën, kam për të ta prer kokën. Do ta pres kokën”, shkruan ndjekësi i cili i ka dërguar edhe thirrje në Instagram Bledit.

Kërcënimet të kësaj natyre duket se po bëhen normale për ish-banorët e BBV. Pak ditë më parë ishte Krist Aliaj ai që ndau me ndjekësit një kërcënim që i vinte në mesazh.

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ