Tifozët shqiptarë i bëjnë thirrje FSHF-së për Europianin U21 me Serbinë: Mos bashkëpuno me një shtet gjenocidal

Picture of ina-online
ina-online

19/06/2024

Tifozët shqiptarë vazhdojnë të dhurojnë spektakël edhe në shkallët e stadiumit të Hamburgut, aty ku Shqipëria ndeshet me Kroacinë.

Gjithashtu ra në sy dhe një banderolë e hapur nga tifozët kuqezi, e cila kishte lidhje me kampionatin Europian të moshave nën 21 vjeç, që FSHF-ja po e konsideron ta organizojë se bashku me Serbinë.
Në banderolë shkruhej: “FSHF, mos bashkëpuno me një shtet gjenocidal”, teksa në krah varej një flamur tjetër që shkruhej “Kosova është Shqipëri”.
Top Channel

TË FUNDIT
4 orë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)
8 orë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi
14 orë
DW për shlyerjen e adresave të shqiptarëve: Si po i gërryen Serbia të drejtat e shqiptarëve etnikë?
14 orë
Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij
14 orë
Një foshnje e braktisur në sheshin e Velesit, kalimtari i rastit e dërgoi në spital

ME TE LEXUARA

21 orë
Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)
21 orë
Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024
15 orë
Temperaturat e larta, ja çfarë rekomandojnë dermatologë për mbrojtje të lëkurës
15 orë
Një serbe e plagosur në autostradën Negotinë-Demir Kapi, ishte përleshur fizikisht me bashkëshortin e saj në makinë
23 orë
Kush do ta fitojë Euro2024: Taktika, aftësitë individuale, apo të dyja bashkë – Flasin ekspertët
14 orë
Një foshnje e braktisur në sheshin e Velesit, kalimtari i rastit e dërgoi në spital
22 orë
Diferenca në minuta mes Spanjës dhe Anglisë është skandaloze – analiza interesante dhe detaje rreth finales së Euro 2024
14 orë
Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij

LEXO MË SHUMË

IMG_4335

Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)

ali ahmeti

Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

presheva

DW për shlyerjen e adresave të shqiptarëve: Si po i gërryen Serbia të drejtat e shqiptarëve etnikë?

milo gjukanoviq gjukanovic

Gjukanoviq merr informata nga Kosova se po përgatitet atentat ndaj tij

foshnje bebe

Një foshnje e braktisur në sheshin e Velesit, kalimtari i rastit e dërgoi në spital

policia

Një serbe e plagosur në autostradën Negotinë-Demir Kapi, ishte përleshur fizikisht me bashkëshortin e saj në makinë

diell trup rrezitje

Temperaturat e larta, ja çfarë rekomandojnë dermatologë për mbrojtje të lëkurës

euro 2024 gjermani

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

Tabanoc kufi

Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)

INFO

NA NDIQ