Tifozi i propozon martesë gazetares shqiptare në stadium

0

Dje gjatë derbit të futbollit shqiptar Tirana-Partizani përveç spektaklit në fushën e blertë, edhe në tribuna ndodhi diçka shumë interesante dhe e parapritur, shkruan lajmi.net.

Një tifoz ishte afruar te fusha e blertë aty ku gjendej gazetarja shqiptare Gea Braha dhe i propozoi për martesë por fillimisht ajo nuk e kishte vërejtur.

Por pas ndeshjes Gea doli me një postim në Instagram ku shkroi se ““Mora një propozim për martesë në stadium, por më kapën pak pa mendje gjatë punës”. /Lajmi.net/