A do t’iu pëlqejë Bella Hadid pa grim, ja si duket (Foto)

Njëra ndër modelet më të kërkuara në botë, nuk e ka problem të ekspozohet edhe atëherë kur nuk përdor fare produkte të kozmetikës.

Bella Hadid, vazhdon të jetë mëse e angazhuar në karrierën e saj si modele.

Bukuria e saj natyrale dhe linjat trupore kanë bërë që ajo të jetë unike mes shumë modeleve tjera.

Së fundi, ajo është shfaqur krejtësisht natyrale dhe e veshur e gjitha me të zeza.

Se a iu pëlqen në këtë mënyrë e bukura e “Victoria’s Secret”, vlerësojeni ju! /Periskopi/