Policia serbe arreston një kosovar me pretendimet se ka kryer krime lufte

Policia serbe ka arrestuar sot një kosovar me pretendimet se i njëjti ka kryer krime luftë kundër popullatës serbe Burimet...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Para europiane janë keqpërdorur dhe kjo është fakt, por kush do të mbajë përgjegjësi dhe nëse do të mbajë përgjegjësi...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Përfaqësuesi i familjes Jashari, Rifat Jashari, ka mirëpritur në kullë pedagogët ushtarakë që e trajnuan komandantin legjendar, Adem Jasharin. Ai...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Kryeministri teknik i Maqedonisë së Veriut Talat Xhaferi, sot ka folur në lidhje me protestat e universiteteve publike të cilët...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Sipas të dhënave të publikuara të KSHZ-së, 10.000 nënshkrimet e nevojshme nga qytetarët i ka mbledhur Bujar Osmani, kandidat i...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

“Ndodh që për një kontroll të presim me orë të tëra, nga 6-7 orë rrimë nëpër shkallë e në të...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Ish-presidenti amerikan, Donald Trump, argumentoi se rivali i tij në zgjedhjet e 5 nëntorit, Joe Biden, është i dobët kundër...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Sipas informacioneve të javores “Fokus”, vendimi për të kandiduar për Stevo Pendarovskin dhe Gordana Siljanovskën tashmë është drejt finalizimit në...
Lajme të ngjajshme Aktuale

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura të Shqipëris, gjeneralmajor Arben Kingji, i cili ndodhet për vizitë zyrtare...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

Drejtori i Përgjithshëm i OBSH-së, Tedros Adhanom Ghebreyesus tha se do të jetë e pamundur të përmirësohet situata “katastrofike” shëndetësore...
Lajme të ngjajshme Tjera

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

Vuçiqi vazhdon me ”përalla”, pretendon se shtypja ndaj serbëve në Kosovë është shtuar

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

ME TE LEXUARA

22 orë
Siljanovska: “Stop” keqpëdorimit të institucioneve
1 ditë
Interesim i madh për të vëzhguar zgjedhjet e dyfishta në Maqedoni të Veriut, deri më tani rreth 1000 kërkesa për akredtim në KSHZ
23 orë
Serbi/ Bomba 1 ton e NATO-s çaktivizohet në Nish
56 min
Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

TË FUNDIT

56 min
Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë
22 orë
Siljanovska: “Stop” keqpëdorimit të institucioneve
23 orë
Serbi/ Bomba 1 ton e NATO-s çaktivizohet në Nish
1 ditë
Interesim i madh për të vëzhguar zgjedhjet e dyfishta në Maqedoni të Veriut, deri më tani rreth 1000 kërkesa për akredtim në KSHZ
4 ditë
Policia serbe arreston një kosovar me pretendimet se ka kryer krime lufte