Tjetër zëvendësim për Mbappe, Luis Enrique: Mësohuni!

ina-online
ina-online

02/03/2024

Luis Enrique nuk kursehet më në lidhje me Kylian Mbappe. Ashtu si edhe një javë më parë, trajneri i Paris Saint-Germain e zëvendësoi sërish yllin e skuadrës në sfidën e luajtur në transfertë me Monaco dhe që përfundoi me rezultatin 0-0.

Madje në këtë rast, 25-vjeçari luajti vetëm 45 minutat e para dhe pjesën e dytë e ndoqi nga tribuna së bashku me mamanë e tij.

Pas përfundimit të ndeshjes, Luis Enrique e mbrojti me fanatizëm zgjedhjen e tij ndërsa përgatiti tifozët se tashmë do ta shohin shpesh skuadrën të luajë pa Mbappe.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

rakitic

Rakitic kujton kohën e tij ‘të errët’ europiane, te Barcelona: “Mund të kishim fituar edhe dy ose tre Champions League”…

sergi roberto

Barcelona shpërblen kapitenin, pas sugjerimit të trajnerit. Gati rinovimi me Sergi Roberto

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

luis alberto

Luis Alberto: Kam kërkuar largimin nga Lazio, nuk dua të marrë 1 euro më shumë nga ky klub

uefa nations

UEFA përditëson renditjen, Italia dhe Gjermania mund të përfaqësohen me 5 skuadra

roma

Roma feston fitoren ndaj Milanit me legjendën e Interit

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

INFO

NA NDIQ