Tmerr në Serbi, çifti vret dy fëmijët dhe më pas hidhen nga kati i 17-të i pallatit

ina-online
ina-online

03/03/2024

Një ngjarja tragjike ka ndodhur në Serbi ku raportohet se një çift ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një pallat 17-katësh në Bulevardin Cara Lazara 7, Novi Sad, pasi më herët vranë dy fëmijët e tyre.

Çifti, një burrë 25-vjeçar dhe një grua 23-vjeçare, nuk jetonin në atë pallat, por ata janë gjetur të hedhur nga një pallat në Petrovaradin.

Sipas informacioneve jozyrtare mediat serbe raportojnë se sot policia ka gjetur gjithashtu trupat e dy djemve në rrugën Toma Maretić në Petrovaradin.

Vdekja e djemve është lidhur me vetëvrasjen e çiftit të cilët ishin prindërit e tyre.

Informacionet jozyrtare thonë se në banesën në Petrovaradin ku jetonin çifti vranë fëmijët e tyre, një dhe tre vjeç dhe më pas thyen derën tek dalja në çati dhe u hodhën.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

DASH departamenti amerikan

Korrupsioni i rëndë qeveritar dhe dhuna ndaj gazetarëve – raport i DASH për Maqedoninë e Veriut

zgjedhje maqedoni

Zgjedhjet presidenciale, të drejtë vote kanë 1.814.317 qytetarë

pompa-benzines-derivatet-naftes

Nga mesnata këto janë çmimet e derivateve të naftës

vjosa osmani okb grate e dhunuara

OKB-ja tentoi të bllokojë pjesëmarrjen e grave të mbijetuara gjatë luftës, Osmani refuzoi të merrte pjesë pa to

ARBEN

Taravari: Për ne miqësia me SHBA-të është e shenjtë, do të punojmë pareshtur me ta për një Maqedoni të integruar në BE dhe larg ndikimit rus

vucic un

Vuçiq dhe përfaqësuesi rus ankohen për të mbijetuarat e luftës që Osmani i mori në seancë

vjosa osmani okb un

Osmani në KS të OKB-së: Elhame Muqolli ishte vetëm 14-vjeçe kur forcat serbe vranë dhe dogjën 53 civilë

vucic kurti

Vuçiq ankohet në OKB: punët e Maqedonisë së Veriut s’i pengon Serbia, por Albin Kurti

mira murati

Mira Murati bëhet zyrtarisht pjesë e Akademisë së Shkencave të Shqipërisë

INFO

NA NDIQ