Totre: A. Pandev s’ka çka lyp në Tetovë

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

12/03/2023

Mesfushori kuqezi Ennur Totre beson se sot në Tetovë përballë Akademia Pandevit skuadra do të performojë në lartësinë e dëshiruar, për të sjellë tjetër sukses pas triumfit të mesjavës 3:1 ndaj Rabotniçkit.

Ndeshja Shkëndija-Akademia Pandev luhet sot në Tetovë me fillim në orën 14:00.

….atmosfera pas Rabotniçkit….

Ennur Totre: “Normalisht këto tre pikët me Rabotniçkin skuadrës i japin një motiv shtesë. Shkëndija si klub synon të fitojë çdo përballje, mirëpo ndeshjet i marrim njëra pas tjetrës dhe do të shkojmë për tre pikët e rradhës edhe përballë Akademia Pandevit.”

….vazhdimësi ndaj Akademia Pandevit….

Ennur Totre: “Realisht në start të gjysmësezonit pranveror nuk kemi qenë në nivelin që është pritur edhe nga publiku edhe nga vetë ne brenda klubit. Por ne mundohemi të japim maksimumin dhe të marrim gjitha pikët e mundshme në ndeshjet e mbetura.”

….Akademia Pandev….

Ennur Totre: “Një ekip që ka bërë merkato të mirë dhe këtë e tregojnë edhe rezultatet e tyre. Besoj se ata në Tetovë vijnë me ambiciet e tyre, mirëpo si ata dhe çdo ekip tjetër nuk ka çka kërkon në Tetovë dhe besoj se tre pikët do të mbeten në konton tonë.”

TË FUNDIT
36 minuta
Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”
43 minuta
“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”
51 minuta
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë
53 minuta
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...
56 minuta
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi
1 ditë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
1 ditë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
1 ditë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
1 ditë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli
56 minuta
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...
53 minuta
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...
51 minuta
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë

LEXO MË SHUMË

zlatko dalic

Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”

alonso xhaka

“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”

luka modric

Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë

Thiago Motta

Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi…

gatusooo-2

Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite…

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

bresti

Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve

INFO

NA NDIQ