Tottenhami ia cakton çmimin sulmuesit Harry Kane

Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/03/2023

Sipas Football Insider, Tottenham kërkon të paktën 100 milionë funte nga klubet nëse e duan anglezin këtë verë.

Kontrata e tij do të skadojë në qershorin e vitit të ardhshëm.

Kane është pa dyshim njëri nga sulmuesit më të mirë në botë, por që i ka qëndruar besnik Tottenhamit, duke mos ndryshuar ambient.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

anceloti

Ancelotti: Guardiola të jetë i qetë, nuk do të bëj magji

xavi

Xavi fajëson gjyqtarin: Liga e Kampionëve për ne përfundoi shkaku i gabimit të tij, ishte katastrofal

IMG_1178

Dortmundi në gjysmëfinale, eliminon Atleticon

IMG_1177

PSG-ja përmbys Barcelonën me fitore bindëse dhe kalon në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

xhaka-shaqiri

Media zvicerane rendit më të mirët në histori, ja ku renditet Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka

mbape real

Real Madridi “kërcënon” Mbappen para Kampionatit Evropian dhe Lojërave Olimpike

simeone-leicester

Simeone: Ndaj Dortmund të luajmë siç po luajmë në La Liga

messi

E zbulon njëri nga investitorët arsyen e vërtetë se përse Barcelona e la Messin të largohej drejt PSG-së

luka modric

Kontrata afër skadimit, Modric nuk ka vendosur ende për të ardhmen

INFO

NA NDIQ