Tragjedi në bregdetin shqiptar, mbytet babai me dy fëmijët e mitur

Picture of ina-online
ina-online

09/07/2023

Tragjedi në bregdetin e Kavajës. Tre persona janë mbytur teksa notonin në plazhin Vilë Boshtovë.

Babai i identifikuar si Elvis Halilaj 50 vjeç, me dy djemtë e mitur nga Tirana 13 dhe 15 vjeç, ishin duke notuar në det teksa ende nuk dihen rrethanat sesi janë mbytur.

Shërbimet e Njësisë Policore Detare kanë ndërhyrë për ti shpëtuar por të tre shtetasit kishin ndërruar jetë si pasojë e rrymave detare.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./TCH

TË FUNDIT
13 minuta
Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave
48 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
2 orë
Vdes një person në plazhin e Durrësit
2 orë
LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë
2 orë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

ME TE LEXUARA

7 orë
Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale
1 ditë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët
7 orë
Shpërthen avokati shqiptar: Politika greke përkrah një hajdut dhe vrasës si Beleri
1 ditë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
7 orë
Qeveria VMRO dhe VLEN parasheh masa të reja për rritjen e natalitetit
1 ditë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
2 orë
Ulen çmimet e derivateve të naftës
20 orë
Presidenti Joe Biden tërhiqet nga gara presidenciale

LEXO MË SHUMË

Kamala Harris 2

Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

plazh bregdeti shqiptar

Vdes një person në plazhin e Durrësit

fature-market

LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

arben taravari

Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës

sleep-gjumi-baby

Qeveria VMRO dhe VLEN parasheh masa të reja për rritjen e natalitetit

Spartak Ngjela

Shpërthen avokati shqiptar: Politika greke përkrah një hajdut dhe vrasës si Beleri

Saranda

Hotelet në Sarandë dhe Ksamil ulin çmimet, nisin fushata në rrjete sociale

INFO

NA NDIQ