Tragjedia e dytë në familjen Bunjaku, policit të vrarë në veri të Kosovës i kishte vdekur djali para 10 vitesh

ina-online
ina-online

27/09/2023

Detaje prekëse janë zbuluar për familjen e policit Afrim Bunjaku, i cili mbeti i vdekur teksa ishte në detyrë, ku së bashku me disa nga kolegët e tij, u sulmuan në hyrje të fshatit Bajnskë nga grupe të armatosura serbe. Bunjakut para 10 vitesh i kishte vdekur dhe djali.

Vetë Bunjaku në një intervistë që ka dhënë para disa kohësh për mediat, bëri me dije se djali i tij në moshën 17-vjeçare, humbi jetën si pasojë e një aksidenti rrugor. Nëatë periushë ai tregoi dhe mënyrën se si mori vesh lajmin e trishtë.

“Data 10 shtator isha në punë kur mora vesh që djali im Fatlmumi 17-vjeç është aksidentuar. Më thanë që është gjallë dhe është nisur drejt spitalit. Kur arrita afër spitalit pashë që djalI im kishte ndërruar jetë”-kishte thënë Bunjaku.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli

Pse Pacolli është irrituar me mediat shqiptare?

Naim Murseli foto me Behgjet Pacollin

“Zoti e vendos fatin e secilit”, – çfarë kishte rrëfyer Naim Murseli për sëmundjen dhe raportin me Pacollin

vrasja ekuador remzi azemi

Vrasja në Ekuador e shqiptarit, arrestohet në Maqedoni i shumëkërkuari

radojcic milan

Konfiskohet një anije me shpejtësi të madhe e Radojiçiqit, ishte fshehur në depon e Radule Stevic

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

kqz-kosove

Partia politike “Srpska Demokratija”, regjistrohet zyrtarisht në Kosovë

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

krenar lloga

Lloga firmos kërkesën për ekstradimin e Palevskit nga Turqia

INFO

NA NDIQ