Trajneri i Bayernit pas humbjes nga Lazio: S’ndihem i shqetësuar për ndonjë shkarkim të mundshëm

ina-online
ina-online

15/02/2024

Lazio e ka mposhtur sonte Bayern Munichun me rezultat minimal falë golit të Immobiles në minutën e 67-të të ndeshjes.

Për këtë, trajneri i bavarezëve, Thomas Tuchel është pyetur rreth së ardhmes së tij në stolin e Bayernit, ku tha se nuk ndihet i shqetësuar.

“Jo, nuk jam i shqetësuar për të ardhmen time apo për ndonjë shkarkim të mundshëm”, u shpreh Tuchel, shkruan gazetari sportiv Fabrizio Romano, transmeton Klankosova.tv.

Tuchel e komentoi edhe ndeshjen me Lazion, për të cilën tha se “bëmë gjithçka për ta humbur këtë ndeshje”.

“Ishte në duart tona, në një pikë të caktuar u ndalëm së besuari, nuk e di pse, por kishte shumë gabime individuale”, tha ai.​

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

rakitic

Rakitic kujton kohën e tij ‘të errët’ europiane, te Barcelona: “Mund të kishim fituar edhe dy ose tre Champions League”…

sergi roberto

Barcelona shpërblen kapitenin, pas sugjerimit të trajnerit. Gati rinovimi me Sergi Roberto

dashmir beari

Në Poroj të Tetovës u varros trajneri i njohur i futbollit, Dashmir Beari

luis alberto

Luis Alberto: Kam kërkuar largimin nga Lazio, nuk dua të marrë 1 euro më shumë nga ky klub

uefa nations

UEFA përditëson renditjen, Italia dhe Gjermania mund të përfaqësohen me 5 skuadra

roma

Roma feston fitoren ndaj Milanit me legjendën e Interit

Jurgen Klopp

“Nuk e dija që mund të luanim kaq keq…!”

INFO

NA NDIQ