Trajneri i madh pritet ta zëvendësojë Mourinhon te Roma

ina-online
ina-online

01/10/2023

Shkarkohet gati të Mourinho, Roma me trajner të ri.

Lajm bombastik nga Italia, Jose Mourinho bën gati valixhet, trajneri i madh merr drejtimin e Romës.

Roma e ka nisur sezonin e ri në mënyrë katastrofale duke arkëtuar vetëm pesë pikë në gjashtë ndeshje të luajtura.

Edhe përkundër afrimeve të shumta në merkaton e verës, Mourinho nuk ka arritur të bëjë më mirë me skuadrën dhe drejtuesit e Romës kanë filluar të mendojnë për shkarkimin e portugezit.

Calciomercato, ka lëshuar një lajm bombastik duke shkruajtur se Roma ka arritur marrëveshje verbale me Antonio Conten.

Sipas Calciomercato, Roma dhe Conte kanë arritur marrëveshje dhe në rast se rezultatet nuk vijnë, Mourinho do të shkarkohet së shpejti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

cana

Kosova me trajner vendor apo të huaj? Pyetet legjenda Agim Cana, babai i Lorik Canës

muamed-sejdini-2-750x500

Sejdini: FFM është duke punuar për të implementuar sistemin VAR

muller

Muller largohet nga Bajerni, në garë janë 3 klube nga Seria A

Foto: sportsport.mk

Qeveria i miratoi ndryshimet në Ligjin për Sport

inter fiorentina

VIDEO / Fiorentina kalon në çerekfinale mes dramës së penaltive

andrej

Rrëfimi i Pirlos: Firmosa me Realin, ja pse nuk shkova në Madrid

broja

Broja ndalet nga shtylla, feston United! City bie në “Villa Park”

INFO

NA NDIQ