Transportuesit privat dhe Qyteti i Shkupit arrijnë marrëveshje

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

01/03/2023

Qyteti i Shkupit dhe transportuesit privat kanë arritur marrëveshje përfundimtare për pagesën e borxhit dhe kthimin në punë të autobusëve privat, shkruan Alsat.

Marrëveshja përfundimtare është arritur para pak çastesh.

Detajet e marrëveshjes transportuesit privat do t’i bëjnë publike në konferencë për mediat në ora 11.00./Alsat.mk

TË FUNDIT
4 orë
Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe
6 orë
Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë
7 orë
Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup
10 orë
Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë
12 orë
Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

ME TE LEXUARA

19 orë
Tre rezolutat e miratuara nga Mbledhja e përgjithshme e BDI-së me preambulë
13 orë
Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë
19 orë
Rama dhe Kurti reagojnë për tentim atentatin “e tmerrshëm” ndaj Trumpit
12 orë
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!
19 orë
Pritjet kufitare, ja sa po pritet në Tabanoc dhe Bogorodicë
12 orë
Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave
1 ditë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

IMG_4368

Granit Osmani është caktuar drejtor i Agjencisë për Zbatimin e Gjuhës Shqipe

herol-750x896

Herolind Sakipi, drejtor i ri i ISHP Qendra e Shëndetit Publik në Kumanovë

IMG_4366

Fatime Fetai doktoroi në fakultetin juridik në Shkup

arben taravari kumanove

Këto janë të përzgjedhurit për drejtorë nga ASH e Taravarit në Kumanovë

Ali Ahmeti fronti

Ali Ahmeti: Beteja për legjitimit dhe dinjitet në çdo vendbanim dhe institucion

IMG_4361

Kasami: VLEN po shkon drejt bashkimit të strukturave

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4360

Taravari: Ahmeti di të veprojë si opozitar i vërtetë

IMG_4359

Mexhiti për tubimin e BDI-së: Po bëjnë si “pula pa kokë”

INFO

NA NDIQ