Tre mërgimtarët nga Zvicra me 3 milionë euro vetura luksoze në dasmën e shokut (VIDEO)

ina-online
ina-online

28 Korrik, 2023

Me makina me vlerë prej 3 milionë euro erdhën për dasmën e shokut në Prizren.

Këta janë tre shokë nga Kumanova, Ferizaji dhe Prizreni, që i kanë bërë një befasi shokut të tyre. Makinat janë Ferrari dhe se ato kanë vlerë dhe janë shumë speciale.

“Vetëm këta dy, Ferrari Aventador dhe ky tjetri Ferrari arrijnë shumën prej 2 milion eurosh” u shpreh mërgimtari nga Ferizaji.

Ndryshe, përkujdesje të vecantë kanë edhe tabelat e këtyre veturave.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-10-02-22-04-57-428-edit_com.android.chrome

Gjeneral Lama: Aleksandër Vuçiqi, komandant i paaftë dhe frikacak…

German Foreign Minister Annalena Baerbock speaks during a news conference following a meeting with her Polish and French counterparts in Lodz, Poland March 1, 2022. Tomasz Stanczak/Agencja Wyborcza.pl via REUTERS ATTENTION EDITORS - THIS IMAGE WAS PROVIDED BY A THIRD PARTY. POLAND OUT. NO COMMERCIAL OR EDITORIAL SALES IN POLAND.

Gjermania “thirrje urgjente” Beogradit të ulë numrin e trupave në kufi

vucic-1

Plani mizor i Vuçiqit, gjenerali shqiptaro-amerikan zbardh prapaskenat: Planifikon rrëmbimin e policëve të Kosovës!

Canak

Sulmi terrorist në veri, Çanak: Inteligjenca perëndimore e dinte, kurthi për Vuçiçin

pasaporta-e-kosoves-800x460-1

Ambasada Gjermane: Kush ka pasaportë të Kosovës, nga 1 janari lëvizë pa viza në zonën Shengen

Petar-Boskovic

Ish-kreu i ministrisë serbe të mbrojtjes: Policia e Kosovës ka treguar se nuk janë mizorë

Ganimete Musliu Ganja

Musliu: Serbia po ndërton bazë ushtarake afër kufirit me Kosovën

Radojcic vilat pasuria

Luksi dhe fitimet e mëdha: Sa kushton vila e Radoiçiqit dhe si u pasurua kaq shumë ky njeri?

vucic

Vuçiq: Nuk duam luftë, Serbia nuk do të dërgoj forca ushtarake në Kosovë

INFO

NA NDIQ