Tre muaj më pas, Kylie Jenner fryn sërish buzët

0

Kylie Jenner ka zgjatur tre muaj pa fryrë buzët e saj.
Ajo ka vendosur të mbajë buzët thuajse natyrale për një periudhë, ndërsa tani duket se milioneren e ka marrë malli për buzët e saj të plota.

Kylie, me anë të një fotografie ka treguar se ka fryrë sërish buzët e saj, ndrësa ka falënderuar qendrën estetike që është përkujdesur për këtë gjë në orët e vona, përcjell Gazeta Express.

Gjatë kësaj periudhe, Kylie ka rritur buzët me anë të produkteve të grimit firma e saj prodhon.

Ndërsa vendimi për mos t’i fryrë buzët duket të ketë pasur të bëjë me reklamimin e lapsave dhe produkteve të tjera grimi, sidomos për lyerjen e buzëve./Gazeta Express/