Tre persona kanë sulmuar fizikisht një të mitur në Haraçinë

ina-online
ina-online

26/07/2023

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të lëndimit me thikë që ka ndodhur në Haraçinë të Shkupit.

“Më datë 26.07.2023 rreth orës 03.40 në SPB Shkup është denoncuar se në fshatin Haraçinë të Shkupit, tre persona, njëri nga të cilët ka pasur mjet të mprehtë, kanë sulmuar një të mitur nga Haraçina.

Atij i kanë shkaktuar prerje në dorë, dhe i kanë marrë para.

Janë ndërmarrë masa për zbardhjen e rastit”, qëndron në njoftimin e MPB-së.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Halil Snopce

Kuvendi i ASH-së ende nuk ka caktuar mbledhje/ Snopçe: Mund të ketë dallime, por do të jemi të unifikuar

ministria financave e maqedonise

Vendimi për pagat shkakton revoltë tek të punësuarit në Ministrinë e Financave

LSDM SDSM

LSDM fton partitë për krijimin e Frontit Europian

stevo pendarovski

Pendarovski për ndryshimet kushtetuese: Do të presim qeverinë e ardhshme

ndotja shkup

Qyteti i Shkupit: Qytetet më të ndotura në Maqedoni janë Strumica dhe Tetova

policia-714x420

Një shofer ka goditur një grua në Shkup dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes

Angela Ageler

“Lista e Zezë” Amerikane do zgjerohet me emra tjerë, paralajmëron ambasadorja Ageler

auto_korrupsion1511207587

Kush janë më të korruptuarit në Maqedoninë e Veriut?!

stevo pendarovski

Pendarovski është keqkuptuar: Nuk ka thënë se nuk do të rikandidohet

INFO

NA NDIQ