Tre persona kanë sulmuar një punonjës të NP “Pastërti dhe Gjelbërim” – Kumanovë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

Tre persona kanë sulmuar fizikisht një punonjës të ndërmarrjes NP “Pastrim dhe Gjelbërim”, njoftoi sot SPB Kumanovë. Dhuna është denoncuar në polici nga një koleg i punëtorit.

“Punonjësi ka lajmëruar se në Deponinë e qytetit “Krasta” kolegu i tij D.M. (46) nga Kumanova është sulmuar fizikisht nga M.XH. (22), S.J. (51) dhe N.J. (50) me një send të fortë dhe metalik”, thonë nga policia.

SPB Kumanovë po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shpetim idrizi

Idrizi: Ka biznesmenë që mburren se fituan 300 mln euro në Shqipërinë e varfër

bolton

John Bolton: Nëse Donald Trump fiton, do të dalë nga NATO

Hovenier Kurti

Dialogu për dinarin, Hovenier vjen me një kërkesë për Qeverinë – ja kë kërkon në takime!

matura-shteterore-provimi

Provimi i maturës shtetërore sivjet më 1 dhe 8 qershor

xhemail jusufi

BDI zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor në Tetovë

stevo-pendarovskiii-780x470-1

PRSD mbështet rikandidimin e Pendarovskin për president

moti-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Spitali-i-Strugs-600x360-1

Sulmohet motra medicinale në Spitalin e Strugës

aksident kollar

Makina bie në lum në rrugën Kërçovë – Strazhë në afërsi të fshatit Kollare (VIDEO)

INFO

NA NDIQ