“Trembet” Roma, Mourinho dëshiron dyshen fantastike te Fenerbahce

Picture of ina-online
ina-online

03/06/2024

Jose Mourinho është gati për të nisur një eksperiencë të re, tashmë në Turqi.

Tekniku portugez është zyrtarizuar në krye të Fenerbahce-s, ndërsa sipas raportimeve të medieve italiane ai do të nisë menjëherë nga puna, duke ditur se me merkaton e verës ka mundësinë të afrojë lojtarët që dëshiron.

Aziz Yildirim, kandidat në zgjedhjet presidenciale të Fenerbahce-s, zbuloi disa nga objektivat e Mou:

“Mourinho dëshiron Romelu Lukaku-n dhe Paulo Dybala-n. Talisca dhe Sorloth po ashtu trajneri dëshiron që t’i ketë në ekip. Tani klubi duhet të nisë nga puna për të realizuar sa të mundet dëshirat e trajnerit”.

TË FUNDIT
43 minuta
Ylber Ramadani reagon pas eliminimit: Luajtëm fort, treguam karakter në çdo sfidë
3 orë
Modriç: Nuk e di ku i gjeti arbitri tetë minuta shtesë
3 orë
De la Fuente: Kishim telashe në pjesën e dytë, Shqipëria nuk është rivale e lehtë
3 orë
Presidenti i FSHF-së, Duka: Duhet të jemi krenarë që djemtë na sollën në këtë Europian, i dhamë bukuri tribunave
4 orë
Sot katër ndeshje, grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

ME TE LEXUARA

20 orë
2 kundërshtarë të njohur, Kombëtarja e Shqipërisë njihet me rivalët nëse kalon grupin
5 orë
Mateus: Shqiptarët ishin më të mirë se spanjollët!
19 orë
UEFA me artikull të veçantë për ndeshjen Shqipëri-Spanjë, zbulon fakte interesante për dy kombëtaret
5 orë
Sylvinho: Përvojë e artë, shpresoj të drejtoj Shqipërinë edhe për 10 vite
15 orë
Shqipëria përshëndetet me EURO 2024, nuk pati fat përballë kampionëve
5 orë
Mediat botërore: Emocione të mëdha në grupin e Shqipërisë
1 ditë
Përballja me Spanjën “jetë a vdekje” për Shqipërinë
14 orë
VIDEO/ Momente trishtimi, ja si reaguan lojtarët shqiptarë pas përfundimit të ndeshjes me Spanjën

LEXO MË SHUMË

Ylber Ramadani

Ylber Ramadani reagon pas eliminimit: Luajtëm fort, treguam karakter në çdo sfidë

luka modric

Modriç: Nuk e di ku i gjeti arbitri tetë minuta shtesë

Spanja Luis De La Fuente

De la Fuente: Kishim telashe në pjesën e dytë, Shqipëria nuk është rivale e lehtë

IMG_3560

Presidenti i FSHF-së, Duka: Duhet të jemi krenarë që djemtë na sollën në këtë Europian, i dhamë bukuri tribunave

euro 2024

Sot katër ndeshje, grupi C dhe D mbyll fazën e grupeve në Euro 2024

IMG_3554

Mediat botërore: Emocione të mëdha në grupin e Shqipërisë

sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Përvojë e artë, shpresoj të drejtoj Shqipërinë edhe për 10 vite

MATEUS

Mateus: Shqiptarët ishin më të mirë se spanjollët!

kombetarja

Shqipëri-Spanjë, ja më të mirët e ndeshjes sipas Sofascore

INFO

NA NDIQ