“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

INA
INA

29/02/2024

Këngëtari Luiz Ejlli njoftoi para disa ditësh, që i ka bërë një dhuratë bashkëshortes së tij Kiara Tito.

Ai tregoi, se i ka blerë një makinë të re, që sipas tij është tërësisht e merituar prej saj.

Ndërkohë që sot, Luizi ka treguar se ka mbaruar të gjithë procedurat e regjistrimit të mjetit dhe vendosjen e targës.

Fituesi i Big Brother VIP 2, me anë të një videoje në Instagram, iu bëri thirrje shoferëve dhe Policisë së Shtetit, që kur ta shohin në rrugë Kiarën të mos i bien borisë sepse trembet, pasi është shtatzënë, dhe ta lejojnë të kalojë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ