Tri klube të Premier Leagues pas Brojës

ina-online
ina-online

22/12/2023

Ky muaj mund të jetë i fundit për sulmuesin shqiptar të Cheslea-s, Armando Brojën.

Reprezentuesi i Kombëtares shqiptare, nuk po kalon periudhë të mirë tek “Blutë” e Londrës.

Sipas medieve britanike, janë tri klube të Premier League-s që synojnë të bëjnë të vetin shqiptarin.

West Ham thuhet se në ditët e fundit ka shtuar ndjeshëm interesimin për yllin e Shqipërisë.

Gjithashtu edhe Fulhami është shumë i interesuar për një sulmues tipik.

Por, siç raportohet, nuk përjashtohet as mundësia e një transferimi tek Newcastle, që shihet si një zgjedhje ideale për momentin.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Erjona-Jonuzi

Erjona Jonuzi dekorohet nga Komuna e Tetovës për kontributin në sport

Napoli rrahmani

VIDEO/ Napoli triumfon mes dramës, Juventus mposhtet në “Maradona”

Britain Soccer Champions League

Bajerni “hjek” dorë nga Çabi Alonso, tani preferon trajnerin holandez

Bellingam Real Barca

Sulmi “nuk ndez”, Barcelona del e “gjymtuar” nga “San Mames”

maradona

Lista me yjet e futbollit që ranë në rrjetën e dopingut, nga Maradona te Guardiola e së fundmi Pogba

manchester-city

City fiton derbin e Manchesterit

IMG_9475

Shkëndija e “shkel” Vardarin, por si kaloi Shkupi dhe Struga

shaqiri-zvicra

Xherdan Shaqiri gjen golin e parë në sezonin e ri, por Chicago Fire pëson humbje

le brons

LeBron James, i pari që arrin shifrën prej 40 mijë pikëve në NBA

INFO

NA NDIQ