Trimin vrae hakun mos i a ha

Picture of INA
INA

08/07/2023

Rami Mislimi

Bilall Kasami javën e ardhshme asfalton 5 rrugë në Tetovë

Ky është lajm shumë i mirë për tetovarët, si i bën këto rrugë, me çka i paguan, si i paguan qytetarëve nuk ju intereson, ata dhe unë duam që të kemi rrugë të mira, ujë të pijshëm, pastërti në qytet, trotuare të çliruara dhe parking pa pagesë 😜.

Trimin vrae hakun mos i a ha, Bilalli thotë e kam ulur borxhin, BDI thotë se ka ulur borxhin. Për mua tash ska rëndësi, ndash me borxh ndash pa borxh Bilalli punon.

Bravos Billi

TË FUNDIT
2 ditë
Arben Taravari dhe UÇK-ja
3 ditë
Nacionalizmi politik, Himara mbi 85% shqiptare e Tavo vs. Gjikuria
3 ditë
Vallë, aq e vështirë të sigurohet idetinteti etnik, kulturor e gjuhësor, për dy popujt shumicë në Maqedoninë e Veriut
5 ditë
Rufi Osmani dhe humbja e një shansi historik!
1 javë
Demokratët të ndarë mbi moshën e presidentit

ME TE LEXUARA

2 ditë
Arben Taravari dhe UÇK-ja

LEXO MË SHUMË

Arben Fetai

Arben Taravari dhe UÇK-ja

himara

Nacionalizmi politik, Himara mbi 85% shqiptare e Tavo vs. Gjikuria

etem xheladini

Vallë, aq e vështirë të sigurohet idetinteti etnik, kulturor e gjuhësor, për dy popujt shumicë në Maqedoninë e Veriut

rufi osmani

Rufi Osmani dhe humbja e një shansi historik!

vullnet poshka biden

Demokratët të ndarë mbi moshën e presidentit

regjistrimi popullsise shqiperia popullsi

Regjistrimi 2023 nxjerr zbuluar një megaskandal të manipulimit antishqiptar të regjistrimit 2011

enver hasani

Për Kadarenë, pak më ndryshe !

Vullnet Poshka

Përballja e parë Biden-Trump, Amerikanët nën ethet e zgjedhjeve

ejup berisha

Kryeministri i parë shqiptar nuk e meritoi as epitetin e një eprori të ndonjë organi protokolar administrativ qeveritar e lëre më historik

INFO

NA NDIQ