Tronditet Selaniku, goditet me thikë një 19-vjeçare shqiptare në një park të qytetit

Picture of ina-online
ina-online

01/10/2023

Një 19-vjeçare nga Shqipëria është goditur me thikë në këmbë nga një person në Selanik, në një park në zonën e Sykes.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugëve “Karavangeli” dhe “G. Papadopoulou” dje rreth orës 5:30 të pasdites.

Sipas informacioneve, banorët e zonës kanë dëgjuar të qarat e vajzës dhe kanë lajmëruar policinë, ndërsa autori, një i njohur i saj, është arratisur.

Sipas mediave greke, 19-vjeçarja shkoi vetë në spitalin e Hipokratit dhe mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

TË FUNDIT
4 orë
Ambasadori amerikan në Beograd: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE
7 orë
Vukoviq: Kam informacione të besueshme se po bëhen përgatitje për kandidaturën e Gjukanoviqit si zv.sekretar i përgjithshëm i NATO-s
1 ditë
Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet
1 ditë
Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës
2 ditë
Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi

ME TE LEXUARA

1 ditë
Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës
1 ditë
Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet
7 orë
Vukoviq: Kam informacione të besueshme se po bëhen përgatitje për kandidaturën e Gjukanoviqit si zv.sekretar i përgjithshëm i NATO-s
4 orë
Ambasadori amerikan në Beograd: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE

LEXO MË SHUMË

Christopher Hill Kristofer

Ambasadori amerikan në Beograd: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE

milo gjukanoviq gjukanovic

Vukoviq: Kam informacione të besueshme se po bëhen përgatitje për kandidaturën e Gjukanoviqit si zv.sekretar i përgjithshëm i NATO-s

moti nxehti temperatura-termometri

Për shkak të valës së nxehtit në Greqi, mbyllen shkollat dhe çerdhet

siljanovska-zelenski-2-780x439-1

Vazhdon vizita e presidentes Siljanovska- Davkova në Berlin në Konferencën për rindërtimin e Ukrainës

IMG_2910

Clark: Do të ishte tradhti ndaj Amerikës nëse dhëndri i Trump ndërton memorial në Serbi

parlamenti evropian zgjedhjet be

Evropa sot voton, kush do e marr timonin

vucic dodik

“Kuvendi gjithëserb” në Beograd! Analiza e REL: Nga lutjet për Serbinë dhe Republikën Sërpska, tek folklori! Si u konceptua

Dodik

Kërcënon Miorad Dodik: Ka një vendim për ndarjen e Bosnjës

Ursula Von der Leyen

Von der Leyen u bën thirrje qytetarëve evropianë që të dalin në zgjedhje

INFO

NA NDIQ