Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

ina-online
ina-online

04/12/2023

Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti është shpallur qytetar nderi i Bashkisë Tropojë.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Bashkia Tropojë përmes një postimi në Facebook.

“Bashkia Tropojë ka shpallur liderin e shqiptarëve Ali Ahmetin qytetar nderi. Manifestimi do të mbahet ditën e martë, më 5 dhjetor 2023, me fillim në ora 13:00, në Pallatin e kulturës “Dardania” në Bajram Curri”, thuhet në njoftim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Fatmir Dehari

Dehari konfirmon se ishte propozuar si kandidat për president

ahmeti-grubi-bujar-osmani-arber

Bujar Osmani kandidat për garën për president, këtë lajm të madh do ta thotë nesër Ahmeti

ASH Sela Taravari

Fati i ASH-së në duart e Gjykatës së Tetovës! Të dyja palët i drejtohen gjyqit për ndryshimet që kanë bërë

kadastra

Ankesa për rritjen e çmimeve në kadastër

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

LSDM do të bisedoj edhe me parti që tradicionalisht nuk kanë qenë partnerë

Polici-a-2-750x430

Ja përse ndodhi vrasja e dyfishtë në fshatin Gabresh të Kumanovës? (FOTO)

Angela Ageler

Ageler: Është me rëndësi kyçe që njerëzit të dalin dhe të votojnë më 8 maj

zjarr tym

Tym i madh mbi Zhelinë të Tetovës, digjen goma (VIDEO)

Talat Xhaferi

FOTO/ Xhaferi-Dir: Ukraina gjithmonë mund të shohë në Maqedoninë e Veriut një mik, partner dhe përkrahës

INFO

NA NDIQ