Tuna, Big Mama dhe Adelina bëhen bashkë, çfarë po ‘zihet’?

0

Tre emrat e njohur të estradës janë bërë bashkë.

Big Mama në llogarinë e saj në Instagram vazhdon të jetë tejet aktive, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e djeshme ajo e ka publikuar një foto së bashku me dy emrat e njohur të estradës, Tuna Sejdi dhe Adelina Tahirin.

Të trija duken shumë të afërta teksa argëtoheshin pranë njëra-tjetrës mirëpo çfarë fshihet pas kësaj fotografie?

Çfarë i bëri bashkë ato dhe a mund ta presim ndonjë bashkëpunim së shpejti mbetet të shihet.