Tuna e “kalli” Kumanovën, Dimitrievski bën “selfie” me këngëtaren e mirënjohur 

INA
INA

10/11/2023

Me rastin e 11 nëntorit ditës së çlirimit të qytetit të Kumanovës, sonte në sheshin e këtij qyteti është organizuar një koncert i madh, ku kanë marrë pjesë disa këngëtar të njohur, mes tyre dhe këngëtarja e mirënjohur, Tuna.

Sheshi i Kumanovës sonte ishte përplot me njerëz, fansa të Tunës.

Kryetari i Kumanovës, Maksim Dimitrievski ka postuar një foto selfi me Tunën dhe ka shkruar: Gëzuar festa qyteti im”, njofton open-tv.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fatmir-besimi2

Besimi: Përmbushja e marrëveshjes për kryeministër shqiptar është investim në një të ardhme të përbashkët

komisioni-antikorrupsion

Është përzgjedhur përbërja e Komisionit Antikorrupsion, pritet votimi në Kuvend

vangjel

Aksidenti i rëndë në Tetovë, humb jetën vajza e ish-deputetit

Bilall Kasami

Patundshmëri në emër të prindërve dhe ar në emër të bashkëshortes – kjo është pasuria e Bilall Kasamit

Blinken

Sekretari amerikan Blinken pasdite vjen në Shkup

Biljana-Ivanovska-780x439-1

Ivanovska: Më shqetëson fakti që shumë persona eksponentë politikë duan të jenë anëtarë të Komisionit për Antikorrupsion

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

INFO

NA NDIQ