Tuna e quan Patrisin “baba të papërgjegjshëm”?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10 Janar, 2023

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Tuna së fundmi ka bërë bujë me një postim në llogarinë e saj të Instagramit.

Tuna, emri i vërtetë i të cilës është Altuna Sejdi, ka ndarë me ndjekësit e saj një foto të njërit nga djemtë e vet që po merrte trajtim mjekësor, situatë që ajo e ka lidhur me “mungesën e prezencës së babait”.

“Një baba i papërgjegjshëm ngjitet maleve, përderisa fëmija i tij është i hospitalizuar”, ka shkruar Tuna në një imazh, ku shihet dora e djalit të tyre, dhe jo vetëm.

Tuna duket t’i ketë kushtuar edhe një thënie tjetër thumbuese baballarëve që nuk kujdesen për fëmijët e tyre.

“Çdo kush mund të ketë fëmijë dhe ta thërras veten e tij ‘prind’. Por, prind i vërtetë është dikush që e pozicionon të parin fëmijën, para kërkesave vetjake dhe dëshirave të tij”, thuhej në imazhin e postuar.

Ylli i hitit “Fenix” nuk e ka etiketuar Patris Berishën në postimet e saj, por ajo që dihet është fakti se Tuna, të dy fëmijët e saj i gëzon nga romanca me të.

A ishin këto postime pikante të dedikuara për Patrisin, ose jo – gjykojeni ju!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-06-10-15-11-26-792-edit_com.miui.gallery

Luiz Ejlli e ndezë atmosferën në Amerikë (video)

kiara-foto

Zbulohen detaje nga “Kepi i VIPA”-ve, çfarë pritet të ndodhë në reality show-n

big-brother-VIP

Zbulohet banori i parë i Bigbrother 3

bledi-mane

Bledi: Dy turiste dolën toples në Ksamil, kur i panë banorët iu lëshuan me lopata!

Luizi

E cilësoi si program mashtrimi, Luiz Ejlli bëhet pjesë e Përputhen

Luizi efi

S’ janë parë asnjëherë bashkë pas Big Brother, Luizi zbulon nëse e ka takuar Efin

Luizi

“Nuk lëpin aty ku përshtyhet…”, çfarë mendimi ka sot Luizi për “Përputhen”?

luizi per fansat

Kjo është Jurgena e Luizi (FOTO)

besim dina

Besim Dinës i vdes nëna

INFO

NA NDIQ