Tuna për pushime në Turqi me më të dashurit e saj (FOTO)

ina-online
ina-online

9 Gusht, 2023

Këngëtarja Tuna Sejdiu është duke shijuar pushimet në Bodrum të Turqisë me djemtë e saj Tian dhe Zen. Ajo është argëtuar me fëmijët në parkun ujor dhe ka publikuar disa foto nga argëtimi i tyre.

“Takim me dashurinë time”, ka shkruar këngëtarja në një nga fotot e saj me djalin e saj Tian.

Mirëpo, Tuna tërhoqi vëmendjen edhe me pamjen e saj. Ajo tregoi se është në formë të shkëlqyer, e veshur me një mini fund dhe me tatuazhin e saj – një mesazh i shkruar me shkronja arabe – i dukshëm poshtë gjoksit.

Këngëtarja nga Shkupi pasi u divorcua në mars 2022, ajo tani pothuajse të gjitha udhëtimet po i mer fëmijët dhe shpesh i çon në destinacione ekzotike.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-18-16-06-352-edit_com.facebook.katana

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara

Screenshot_2023-09-28-15-14-34-103-edit_com.android.chrome

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

luiz olta

Si ka qenë për Olta Gixharin të punonte në film me Luiz Ejllin?! Aktorja zbulon gjithçka

luiz olta

U tha se janë përplasur gjatë xhirimeve, regjisori i ‘Në Kuadër të Dashurisë’ flet për raportin Olta-Luiz

luiz

Bukë me groshë! Ja si e pret gjyshi i Kiarës, Luizin

Adelina Tahiri

I vodhën shtëpinë, Adelina Tahiri flet me detaje për traumën që përjetoi!

Luizi Kiara klipi

Del libri i parë për Luizin- Në mes të kaosit (FOTO)

INFO

NA NDIQ