Tuna sjell këngën e re “Qa bone”

INA
INA

31 Gusht, 2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdiu, është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Qa bone” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Bukuroshja nga Maqedonia ka bërë dhe një paraqitje të mahnitshme në videoklip.

Teksti dhe vija melodike e këtij projekti u realizua nga Lum Dakaj me miksim dhe masterizim nga Bigdeal Records.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ