U fol për një ndarje, veprimi i fundit i Bleros sqaron gjithçka

ina-online
ina-online

31/01/2024

Më shumë se karriera e tij muzikore, tërheq vëmendje jeta e tij private.

Kaq e vlen të thuhet, për tu kuptuar qartë që fjala është për Bleron, një nga personazhet më të njohur të showbizit.

Blero, vetëm pak kohë më parë la të kuptohej se mes tij dhe të dashurës, ka marrë fund çdo gjë, ama jo.

Me sa duket, këngëtari vazhdon të jetë në lidhje me “beben” e tij dhe se çdo gjë është në rregull, e po shkon mirë.

Çifti kanë darkuar bashkë në një nga restaurantet e njohura.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ