U formuan për ta rrëzu BDI-në, përfunduan te Aliu!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/01/2023

Visar Ademi

Pas 2002 u krijuan shumë parti politike të gjitha, me një qëllim: ta rrëzojnë BDI-në sepse nuk i ecte proçeset si duhet.

Të gjitha, pa përjashtim, në fund përfunduan te Aliu dhe gënjyen popullin e shkretë.

Ja, prej këtyre opozita e vërtetë ndodhet rrugëve të Europës.

*postim në facebook

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

nato-1

Problemi i madh që NATO kishte në Luftën e Ftohtë, tani është edhe më i madh…

rexhail ramadani

Kandidati i BDI se per president po paraqitet si faktor gjoja

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

INFO

NA NDIQ