“U gëzova shumë që fitoi”! Edhe Robert Ndrenika fans i Luizit

INA
INA

8 Maj, 2023

Luiz Ejlli padyshim mund të konsiderohet personazhi që ka marrë vëmendjen e të gjithë opinionit publik.

Teksa rrjetet e tij sociale, numërojmë me qindra mijëra ndjekës, duket se ai ka bërë për vete edhe VIP-at e vërtetë.

Një ndër ta është edhe aktori i mirënjohur shqiptar Robert Ndrenika.

Në një video të postuar në rrjetin social TikTok nga mbesa e tij Ana, aktori shprehet se është lumturuar për fitoren e Luizit, pavarësisht se pohon se e ka zënë gjumi mbrëmjen e finales.

https://vm.tiktok.com/ZMYobmW7u/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

princesa

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

tuna

Ja kush ishte arsyeja që i bëri bashkë Tunën e Patrisin

deamishel

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca i vë flakën Instagramit

luizi olta

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

INFO

NA NDIQ