U kap duke hedhur pako me kokainë, arrestohet i riu nga Gostivari

INA
INA

15 Gusht, 2023

Policia gjatë ditës së djeshme ka arrestuar një 21-vjeçar nga Gostivari pasi i njëjti, sipas Sektorit për Punë të Brendshme në Tetovë, ishte parë duke hedhur disa pako me kokainë.

“Më 14.08.2023, në ora 10:30, në rrugën “Major Çede Filipovski” në Gostivar, zyrtarë policorë të Policisë së Gostivarit e kanë privuar nga liria personin B.M.(21) nga Gostivari”.

“Më herët ai është parë nga efektivët e policisë duke hedhur disa pako me kokainë dhe duke ikur.

Kokaina e gjetur dhe personi janë ndaluar në komisariat. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Donika Gervalla

Gërvalla pas letrës së Radoiçiqit: Konfirmon që shteti serb është i përfshirë, të sanksionhet regjmimi Vuçiqit

john kirby xhon kirbi

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Radojcic vilat pasuria

Publikohen pamje nga “kështjella” e Radojçiqit, shikoni pasurinë të Pablo Escobarit të Ballkanit! (VIDEO)

azil

Po rritet pakënaqësia e gjermanëve me politikën e migracionit, shikoni sa vota do të fitonte AfD

tome-gashi

Tomë Gashi zbulon se kush e bëri të famshëm Radojçiqin në Kosovë, ja kë përmend!

Edi Rama

​Rama shpjegon kërkesën që KFOR të marrë kontrollin në veri: Reagimet i quan dhimbshme e qesharake

kurti vucic

Kurti: Vuçiq e Radojiçiq si Millosheviqi e Arkani, dëshirojnë ta kthejnë rajonin në vitet 90-ta

Canak

Çanak: Ja pse në Banjskë dështoi skenari sipas yrnekut të viteve ‘90′

Ganimete Musliu Ganja

Ganja kërkon mobilizimin e deputetëve: Mos t’i lejojmë deputetët e Listës Serbe të futen në Kuvendin e Kosovës

INFO

NA NDIQ