U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

Picture of INA
INA

27/05/2024

Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj, ishin dy finalistët që u mërzitën pasi nuk arritën të fitonin çmimin e madh të ‘BBV’.

Madje këtë e shprehën haptazi.

Pas eliminimit të dy djemtë u larguan nga studio, duke mos u ulur pranë ish-banorëve.Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj, ishin dy finalistët që u mërzitën pasi nuk arritën të fitonin çmimin e madh të ‘BBV’.

Madje këtë e shprehën haptazi.

Pas eliminimit të dy djemtë u larguan nga studio, duke mos u ulur pranë ish-banorëve.

Eleminimi i Meritonit ishte mjaft i papritur që në nisje të finales, ndërsa takoi në studio mamanë e tij, ndërkohë që Romeo u eliminua pas një gare kokë më kokë me Eglën, e cila u shpall dhe fituesja e këtij edicioni.

 

 

TË FUNDIT
4 orë
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno
4 orë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
23 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
1 ditë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
2 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ME TE LEXUARA

23 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
4 orë
“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë
4 orë
“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno
1 ditë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

LEXO MË SHUMË

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

rike roci

“Janë shumë të uritur” – Rike Roçi tregon se si ngacmohet nga meshkujt në rrugë

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

INFO

NA NDIQ