U pajtuan pak kohë më parë, por Bes Kallaku nuk i kursen kunjat ndaj Ermal Mamaqit

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/02/2023

Mbrëmjen e kaluar në emisionin e fundit të ‘Zemër Luana’ në Tv Klan, veç këngëtarëve Asim Gashi e Besnik Qaka, si të ftuar kanë qenë edhe dy kapitenët e “Zemër Luana”, Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, të cilët nuk u kanë shpëtuar pyetjeve pikante. Në banakun e birrave ata duhet të përgjigjeshin ose të pinin me fund një birrë. Ndonse në pyetjet e realizuar nga Lili (aktori Eglein Laknori) një ndër pyetjet për Besin ka qenë: Besi na zbulo emrin e të ftuarit VIP i cili të ka surprizuar për mirë dhe emrin e të ftuarit që të ka dalë e kundërta, që të ka surprizuar për keq këtë sezon në “Zemër Luana”?

Ndërsa ai që më ka surprizuar, jo për keq. Por kam pritur më shumë nga Ermal Mamaqi, sa i përket ‘show’, atmosferës së emisionit, por Ermali nga ai që njihja unë ishtë bërë më serioz sa e mbaja mend.”- ka thënë Besi.

Sigurisht nuk kanë munguar as batutat, pasi rikujtojmë se Besi dhe Ermali nuk flisnin pas një kunje të krijuar në “Shiko Kush Luan” e u pajtuan pikërisht me nisjen e “Zemër Luana”, të dyja programet në autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës.

TË FUNDIT
7 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
9 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
22 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
1 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
1 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë
1 ditë
Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime
1 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë
1 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
22 orë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
9 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
7 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ