U bë për spital se injoroi simptomat e sëmundjes, moderatorja ka një porosi (Video)

Javën e kaluar mori dhen lajmi se moderatorja e njohur kosovare, u bë për spital.

Arbnora Ademi vuante nga apendicitisi apo “zorra qorre” siç njihet një zhargonin popullor, që pothuajse një vit, mirëpo ajo i kishte injoruar deri në fund simptomat, deri sa erdhi momenti kritik.

Tërë rrëfimin e saj dhe si rrjedh ngjarja, ndiqeni përmes kësaj kronike. /Sovrani/