U përhap lajmi se Ledion Liço i zë vendin në Big Brother VIP, reagon Arbana Osmani

INA
INA

15/11/2023

Ledion Liço i merr vendin Arbana Osmanit në Top Channel! Ky ishte lajmi që sidomos mbrëmjen e djeshme shkaktoi shumë debat.U tha se moderatorja e njohur ka ndërprerë negociatat me Top Channel për shkak të një ‘ngërçi’ me administratorët e televizionit, që mendohet se ka lidhje me kompesimin financiar.Pas kësaj “zhurme” ka reaguar Arbana në mënyrën e saj sigurisht. Këtë herë jo duke postuar një foto duke pirë “Lori Caffe”, por në ambientet e Top-it.

Ajo ka përshëndetur ndjekësit e saj këtë mëngjes me një foto duke bërë grimin në një nga ambientet e televizionit në fjalë.

Një mënyrë kjo për t’ju thënë të gjithëve që nuk ka ikur dhe nuk do të ikë gjëkundi.

Gjithsesi deri në nisje të “BBV3” mbetet për t’u parë kush do të jetë në krye të moderimit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

dua lipa gavras

Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje, cila është arsyeja?

luizi tape

Luizi lajmërohet me një këngë nga Vjena (video)

Big Mama

Çfarë e preku Big Mamën? Këngëtarja trondit me deklaratën e fortë

big-brother-VIP

Shqiptari i Bigbradhërit!

efi dhedhes

A është shtatzënë? Efi Dhedhes shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

luizi ne prishtin

Luizin e zuri bora (video)

INFO

NA NDIQ