“U plagos me 5-6 plumba”, Shteklit i është hequr një pjesë e mushkërisë

INA
INA

25/10/2023

Rade Trajkovski-Shtekli vazhdon të mbetet në kujdes intensiv në Klinikën për Kirurgji Torakale dhe Vaskulare në Shkup.

Drejtori i kësaj klinike, Dr. Nexhati Jakupi në një deklaratë për TV21 tha gjendja shëndetësore e të plagosurit  është e stabilizuar, por që nuk mund të thuhet se i njëjti është jashtë rrezikut për jetë. Shteklit i është hequr një pjesë e mushkërisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

vucic

Vuçiq: Infrastrukturë gazi edhe drejt Maqedonisë së Veriut!

lsdm vmro

Vrasësi dhe vrasjet shfrytëzohen për politikë ditore/ VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdojnë të kërkojnë përgjigje nga njëra-tjetra

INFO

NA NDIQ