U prezantua i maskuar në “Fan Club”! / Ja kush është banori më i ri i BBV! (Foto)

ina-online
ina-online

02/04/2024

Një banor i ri do t’i bashkohet shtëpisë së BBV ditën e martë. Ai u prezantua në “Fan Club” i maskuar.

Burime për “XL Social Media” bëjnë me dije se banori më i ri i BBV quhet Amarildo Delia me profesion animator dhe moderator.

Që në prezantimin e tij në “Fan Club”, Amarildo ka ‘trazuar’ ujërat duke pasur kështu debatet e para me opinionistët Ina Kollçaku e Ronaldo Sharka.

Mbetet për t’u parë nëse banori i ri do të vazhdojë këtë ‘linjë loje’ edhe në BBV.

U prezantua i maskuar në “Fan Club”! / Ja kush është

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

INFO

NA NDIQ