U rizgjodh zv/ministër i Drejtësisë, Agim Nuhiu zbulon se çfarë e porositi Ali Ahmeti

Iliria News Agency
Iliria News Agency

10 Shkurt, 2022

Agim Nuhiu do të jetë zëvendësministër i Drejtësisë edhe në Qeverinë e udhëhequr nga Dimitar Kovaçevski, transmeton TV21.

Nuhiu, si kuadër i BDI-së, për të dytën herë i besohet ky post e në faqen e tij në Facebook zbulon se çfarë e porositi lideri i partisë, Ali Ahmeti.

“Ali Ahmeti: Ata që nuk punojnë nuk kanë atdhe! Punoni si në tokën tuaj e mos pritni që tjetri t’ju thotë puna e mbarë!
Një mandat i ri në krye të drejtësisë! Vazhdojmë bashkë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1744

Bumçi akuza Ramës: Qëndrimet e tij dobësuan Kosovën, e izoloi me Ballkanin e Hapur

IMG_1737

Fushatë me fotomontazhe ndaj gazetarëve Buzhala, Kabashi dhe Hamidi, reagon AGK

IMG_1736

Guxo: Mbështesim qëndrimin e institucioneve të Kosovës, kryetarët e komunave duhet të punojnë nga zyrat!

Ramush-Haradinaj-5

Haradinaj: Kurti paraqet rrezik për vendin, të largohet menjëherë nga Qeveria

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen pesë persona

Kurti-Bruksel

Kurti: SHBA, partner kyç pavarësisht dallimeve në qasje

tome-gashi

Gashi: Njëri nga arrestuarit në Veri është gjeneral serb…

IMG_1732

Kryeministri Kurti sot duhet mbështetur më shumë se asnjëherë!

Aksidenti-600x360

Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

INFO

NA NDIQ