U soll agresivisht ndaj policëve, arrestohet tetovari

Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/02/2022

Gjatë ditës së djeshme, policët e Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë kanë arrestuar I.L. (36 vjeç) nga Tetova pasi i njëjti është sjellë në mënyrë agresive ndaj policëve.

“Pjesëtarët e policisë të SPB- Tetovë dje (06- shkurt) rreth orës 14:15 në rrugën “Iliria” në Tetovë, kanë arrestuar 36-vjeçarin I.L. nga Tetova, i cili është sjellë në mënyrë agresive dhe ka refuzuar urdhrin derisa pjesëtarët e policisë kanë qenë duke ndërmarrë veprime zyrtare. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar, pas së cilës do të përgatitet parashtresa përkatëse”, qëndron në kumtesën e SPB Tetovë, transmeton TV21.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

Afrim Gashi

Gashi nga Dibra: BDI ka zgjedhur ta shajë Rusinë, për t’i ikur kritikës për hajninë

bajram begaj

Presidenti Begaj përshëndet miratimin nga Asambleja Parlamentare e Këshillit të Europës të rekomandimit për anëtarësimin e Kosovës në KiE

IMG_1166

Deputetja e Turqisë në KiE: Jam me prejardhje nga Kosova, e mbështes me zemër

INFO

NA NDIQ