U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

Picture of INA
INA

21/06/2024

Françeska Murati ishte një ndër konkurrentet më të komentuara në shtëpinë e “BBV”, për shkak të veshjeve të shtrenjta dhe lojës së ajo zgjodhi të bënte.

Së fundmi ajo ka rrëmbyer vëmendjen e medias rozë, pas lajmeve se është shtatzënë për herë të dytë.

Gjatë një interviste për emisionin “Natën me Aulonën”, Françeska iu ka dhënë fund këtyre aludimeve.

“Kam dëgjuar një thashethem të çuditshëm para pak ditësh. Që unë jam shtatzënë dhe kam qenë para se të hyja në shtëpi. Nuk është e vërtetë. Nuk jam shtatzënë dhe nuk kam qenë para se të hyja në shtëpi. Po të kisha qenë do të dilte në analizat që kemi bërë para se të futeshim në Big”– tha Françeska.

Ish-banorja dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një djali, Charlie.

TË FUNDIT
7 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
7 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
7 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
8 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
21 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

ME TE LEXUARA

7 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
7 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
1 ditë
Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)
1 ditë
Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)
21 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara
8 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

ledion lico

Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…

luizi kiara

Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

luizi

Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)

egla

Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

INFO

NA NDIQ