U tha se është shtatzënë, Kiara nuk duron më dhe nxjerr fotot

INA
INA

31 Gusht, 2023

Kiara Tito festoi mbrëmë 30 vjetorin e martesës së prindërve të saj. Ata kishin mbledhur në një mbrëmje njerëzit e tyre të dashur për të festuar dhe në rrjete sociale u publikuan shumë pamje nga festa. Vëmendjen më të madhe e mori Kiara, e cila u përfol edhe për një shtatzëni.

Shkak u bënë videot ku Kiara shfaqej me barkun e fryrë. Kjo i shtoi më shumë thashethemet që kishin nisur që pak ditë më parë kur Luizi pohoi se ata janë gati për tu bërë prindër.

Megjithatë Kiara ka postuar fotot nga festa e mes tyre ka zgjedhur një foto ku shfaqet në profil për të treguar barkun e sheshtë.

Duket si një përgjigje për të treguar të kundërtën.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-30-19-29-46-582-edit_com.facebook.katana

Nga zbërthimi i telefonit të një personi në kërkim, kanë dalë dy video erotike të vajzave të showbizit

luizi

Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother VIP 3: Brenda e kisha më të thjeshtë

kiara tito fustani

Nuk fshihet më, Kiara shfaqet shtatzën rrugëve të Tiranës (Foto)

Screenshot_2023-09-30-09-33-54-735-edit_com.instagram.android

Luizi bisedon me Nënën Dine, emocione pa fund (Video)

hajro ceka vucic

Habit këngëtari shqiptar, pozon krah Daçiqit, por më pas heq foton

festivali kenges shqiperi

Ja kush janë emrat e disa prej artistëve që do marrin pjesë në Festivalin e Këngës në RTSH

emina cunmulaj

Pjesë e jurisë në “Miss USA”, Emina Çunmulaj shkëlqeu në paraqitjen e fundit (FOTO)

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

INFO

NA NDIQ