U tha se nuk ishte në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, reagon për herë të parë Arbana Osmani

INA
INA

10/10/2023

Nëpër portale dhe rrjete sociale u aludua, se moderatorja Arbana Osmani nuk ishte e pranishme në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, por nuk qenka kështu.

Ajo ka ripostuar një foto në Instastories, ku tregon se ka qenë në premierën e filmit.

“Më pëlqeu të takohesha me secilin prej jush mbrëmë. Më vjen keq që nuk mund t’i ripostoj të gjitha”, shkruan Arbana.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ