U tha se përdori shumë fotoshop, Xhensila u përgjigjet akuzave në këtë mënyrë

0

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Ajo publikoi një foto në të cilën zbuloi barkun dhe u akuzua për përdorim të tepërt të fotoshopit.

E për t’iu përgjigjur këtyre akuzave, Xhensila ka publikuar një video ku shihet me të njëjtën pamje.

Si gjithmonë, këngëtarja në fjalë po duket tejet e bukur.

https://video.gjirafa.com/xhensila-mp4-4?utm_source=gjvideo&utm_medium=HomepageSection&utm_campaign=Trending&utm_term=position_4