U tha se u përmend Luizi në koncertin e tij, reagon ashpër Butrint Imeri

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Shkurt, 2023

Këto ditë kudo në rrjetet sociale, e më së shumti në TikTok, kanë qarkulluar video nga koncerti i fundit i Butrint Imerit.

Në videot që tashmë janë bërë virale në një moment dëgjohej publiku që thërret emrin e Luiz Ejllit.

Kjo u tha si diçka e vërtetë, por që duket se është e edituar dhe se një gjë e tillë nuk ndodhi.

Krijuesi i hitit “Lejla” ka publikuar në llogarinë e tij në InstaStory disa video e fotografi nga koncerti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

mema

“Nuk jam serbe!”/ Pse deklarata e fundit e Dojna Memës ndezi rrjetin?

xhuli

Xhuli Nura – protagoniste në klipin e ri të Arta Bajramit

INFO

NA NDIQ