UDB-ja dhe pinjollët e lëvizjeve marksist-leniniste

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/03/2023

Adnan Azizi

UDB-ja që po e përmendeni ju është themeluese e partisë komuniste të Shqipërisë me emisarë të dërguar prej Beogradi Miladin Popovic dhe Dushan Mugosha, më pas kjo parti do të prodhoj sub-organizata të ndryshme marksist-leniniste, enveriste edhe jashtë territorit të Shqipërisë nga ku bëni pjesë edhe ju si pinjoll i këtyre lëvizjeve marksist-leniniste.

Të gjithë veprimtarët e vërtetë UDB-ja i kishte eliminuar në mënyrë sistematike për çudi dhe jo rastësisht vetëm ju dhe llojji juaj mbijetuat.

Kështu që ju kur flitni për UDB-në flitni për ADN tuaj dhe babain ideologjik tuajin Miladin Popovicin dhe Dushan Mugoshën zotri “komandanti”.

*postim në facebook

TË FUNDIT
6 orë
Shërbimi Sekret Amerikan: Trump është i sigurt. Nisin hetimet
6 orë
Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur
6 orë
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)
9 orë
Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi
12 orë
Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur

ME TE LEXUARA

6 orë
Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur
22 orë
Arben Taravari dhe UÇK-ja
16 orë
26 zjarre në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut
6 orë
Shërbimi Sekret Amerikan: Trump është i sigurt. Nisin hetimet
21 orë
Mickoski: Marrëdhëniet e mira fqinjësore janë rrugë me dy kahje, pyetja e vërtetë është pse Greqia nuk e respekton Marrëveshjen e Prespës
16 orë
Facebooku e Instagrami ia heqin kufizimet Donald Trumpit
21 orë
Samiti i NATO-s, shqetësimi për shëndetin e Biden hedh hije mbi samit

LEXO MË SHUMË

trump-6-1

Shërbimi Sekret Amerikan: Trump është i sigurt. Nisin hetimet

IMG_4336

Incidenti në Pensilvani ku u plagos ish-Presidenti Trump, dyshohet për një të vdekur

IMG_4335

Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VIDEO)

ali ahmeti

Çka vendosi BDI në Gostivar, flet Arbër Ademi

Arben Fetai Qeveri

Fetai: E shndërruan shtetin në kazino me qiell të hapur

63cca913-aa66-4fdf-a82b-8dc41175a33c

Tetova më në fund sheh dritë në fund të tunelit, qytetarët thurrin elozhe për Bilall Kasamin

natasha gaber

Dorëhiqet drejtoresha e Akademisë për Gjykatës dhe Prokurorë, shkak presioni politik

kameramedia

Sindikata e Gazetarëve të RMV-së: Ndalini konferencat për media në ambient të hapur në mes të valës së të nxehtit

Tabanoc kufi

Rritet fluksi i hyrje-daljeve në Tabanoc

INFO

NA NDIQ